Posjet Srednjoj školi "Ivan Seljanec" Križevci

Autor: Ivana Dokuš Komarica, 1. 3. 2018.

Učenici 2. b razreda s učiteljicom Suzanom Balić i pripravnicom Andreom Šturbek posjetili su kuharski praktikum Srednje škole „Ivan Seljanec” Križevci. Na satu Prirode i društva učenici učili su  o zdravoj prehrani te su teorijski dio odlučili provjeriti i u praksi. U SŠ „Ivan Seljanec” ljubazno su ih dočekali nastavnici Mišel Doskočil i Boro Petrek sa svojim maturantima, smjer kuhar i konobar.

Za sam kraj druženja, učenici su sudjelovali u kvizu Zdrava hrana kojim je utvrđeno da su odlično savladali gradivo te se pokazalo da je posjet bio itekako edukativan i koristan za male drugašiće .

Domaćini su ih na odlasku darovali velikim voćnim paketom  i   prirodnim mirisnim  sapunčićima za pranje ruku tvrtke Tinktura.

Tekst i fotografije: Suzana Balić, učitelj savjetnik