preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ljudevita Modeca Križevci

 > Naslovnica
Vijesti

Odlikaši naše škole 2016./2017.

Autor: Ivana Dokuš Komarica, 23. 6. 2017.

U nastavku vijesti pogledajte imena odlikaša ove školske godine.

1.a 

Učiteljica: Lucija Martinčić

Emanuel Balen, Magdalena Božić, Lovro Brkić, Martin Brkić, Ines Čevisek, Dora Devčić, Lovro Ipša, Magdalena Ištok, Domagoj Jelušić, Sasha Karre, Adrian Katanović, Dorijan Košić, Vjeko Košutar, Eva Majdak, Ivan Pleša, Pia Sertić, Larisa Šantatić, Josip Šusterajter, Karla Tomašić

1.b 

Učiteljica: Suzana Balić

Maja Benčak, Anđela Blagaj, Lukas Crnković, Gabrijela Čapek, Marko Dijanuš, Ema Doskočil, Emanuela Haman, Ida Ivšak, Fran Knežević, Bartol Krnjak, Lana Kušec, David Međimorec, Ivan Mrvčić, Marko Rešetar, Leon Vrbančić, Ema Vrhovec, Antea Žunić

1.c 

Učiteljica: Ivka Kajganić

Tena Crnčić, Florijan Dani,  Filip Đurinić, Vinko Fabjan, Estera Katanović, Jelena Kirin, Iva Koprić, Maria Kranjec, Marko Kuharović, Matej Miščević, Ivan Pečarić, Marko Pečarić, Sara Plačko, Dvina Poharc, Klea Pukec, Roko Sabolek, Leona Samarđija, Marko Sekelj, Leonardo Sokač, Nastasja Sokač, Nika Sokač, Patricija Švagelj, Viktor Tomac

2.a

Učiteljica: Ksenija Legradić

Lana Čapek, Hana Fržović, Fabijan Gužvinec, Ema Horvat, Filip Komarica, Jakov Kopilović, Filip Momčilović, Gabriel Novosel, Lucija Pleša, Vedrana Podravec, Marko Šantić, Dorotea Šatrak, Niko Šimunović, Julia Švogor, Lana Tomac, Fran Tomekovec, Dominik Žunić

2.b

Učiteljica: Nataša Majnarić

Patrick Bosek, Lana Budić, Petar Dudek, Sara Hasanec, Fran Jug, Danijel Jurić, Magdalena Jurić, Karlo Kalamiza, Nika Katanović, Morana Košutar, Marko Krog, Natko Kudeljnjak, Luka Lacković, Dominik Lovreković, Sara Marenčić, Lovro Matejaš, Luka Pavišić, Tomislav Puškar, Dominik Radaković, Tena Šatvar, Mihael Švec, Dorotea Zidarić

 

2.c

Učiteljica: Sandra Poje

Paulina Aleksa, Luka Babić, Dario Bingula, David Domjanić, Mateo Duspara, Nika Grbešić, Tea Hegedić, Martin Ivšak, Jakov Jakopec, Luka Jašarović, Dora Jelušić, Vito Kemenović, Antun Lugomer, Niko Mihajlović, Ena Pavlović, Lovro Picig, Ivona Sokač, Teo Stankovski, Davor Stovrag, Lena Šver, Klaudio Višak, Lorena Žohar

3.a

Učiteljica: Anica Žulj

Emma Antolić, Ana  Balen, Mirjam Balen, Josip Baturina, Gabrijel Božić, Tea Domjanić, Lana Gršić, Lana Hegedić,  Lena Ivanček, Sara Juršetić, David Kapor, Vilim Kovačić, Dunja Rebić, Laura Šantatić,Vedran Šatvar, Nika Šver, Leon Vrbanec, Lara Zidarić 

3.b

Učiteljica: Marija Pupovac

Matija Berend, Ivan Budisavljević, Tonka Iljkić, Stjepan Ivšak, Karlo Jašarović, Tin Jembrek,  Zara Kirin, Josip Klen, Nikola Novosel, Gabriela Pažur, Filip Pukec, Karlo Sačarić, Leon Sobota, Klara Sokač, Paola Šoštarić, Andrija Tinodi, Ivan Vujčetić

3.c

Učiteljica: Tanja Majnarić

Sara Androić, Lana Crnčić, Janko Antun Jakopović, Tomislav Jakopović, Borna Katanović,  Dora Lovreković, Matija Međimorec,  Iva Novosel, Eugen Palić, Pia Petrov, Marko Pofuk, Dora Posavec, Luka Vince, Dolores Višak, Mihaela Višak

3.d

Učiteljica: Tanja Kulović – Balić

Nika Antolić, Petar Krešimir Balen, Luka Baneković, Jakov Car, Antonela Čakija, Dora Črnec, Hana Deduš, Lorena Đurđić, Petar Filipović, Luka Gajski, Rea Galaš, Iva Katalenac, Dora Marin, Lana Posavec, Pavle Prodan, Robert Renjak, Gabriel Rožić, Mihael Rožić, Tena Vince

4.a

Učiteljica: Nataša Marković

Luka Brezovec, Samanta Fadiga, Luka Fržović, Lana Grdić, Anamaria Gudić, Željka Gužvinec, Patricija Ištvanović,  Dominik Juratović, Mateo Katana, Hrvoje Koren, Filip Mikinac, Renata Modrić,  Petra Peškir –Harča, Magdalena Picig, Nevio Stanković, Iva Stručić, David Šantić, Marta Šiler, Vito Šimunović

4.b

Učiteljica: Brankica Salopek

Dominik Arki, Hana Crnjak, Kruno Kamenjak, Magdalena Kranjčić, Sara Pribanović, Mateja Rumenjak, Dado Škledar, Mihael Višak, Dina Županić

4.c

Učiteljica: Vanja Konfic

Leona Blagaj, Zrinka Đuranec, Karlo Gršić, Lorena Harča, Korina Kos, Lana Lučki, Vanessa Pukec, Marija Skrba, Domagoj Ščetar, Matej Trakoščanec

5.a

Razrednica: Senka Pleše

Dora Bečirović, Ivan Devčić, Zorana Dukić, Lucija Filipović, Michael Hudoletnjak, Helena Koprić, Valentina Kostibol, Ivana Kuretić, Lara Lugomer, Luka Petrić, Fabijan Šašek, Rossana Tinodi, Klara Knežević

5.b

Razrednica: Darinka Šimunčić

Gabriel Bosek, Matija Dudek, Karla Kralj, Dunja Kudeljnjak, Klementina Letoja, Petar Marenčić, Mateja Miklečić

5.c

Razrednica: Marta Matoić

Klara Berend, Ivona Crnčić, Matija Crnčić, Matija Konjačić, Katolić Karmen, Ella Lučki, Lucija Štefun, Teo Puškadija

5.d

Razrednica: Martina Iveković

Lana Baneković, Borna Bolfek, Leon Crnčić,  Hana Horvat, Jan Ileković, Lea Lovreković, Borna Momčilović, Ivan Perus, Matea Picig, Lucija Plačko, Leon Pukec, Jakov Sabolek, Filip Sekelj, Viktorija Višak, Hana Žunić 

5.e

Razrednik: Velimir Iveković

Iris Arki, Borna Bojkić, Ivana Dijaneš, Darjan Dragač, Gabriel Fletko, Marta Harča, Iva Hrg, Dora Kokot, Ana Kopilović, Mario - Stjepan Matoić, Ivana Sokač, Benjamin Ščetar, Marija Špoljarec

6.a

Razrednik: Josip Žulj

Kristina Kos, Ian Lončar, David Lučki, Dorotea Stovrag, Laura Tomašić, Luka Vuković, Ozana Zagorec

6.b

Razrednica: Danijela Zagorec

Jakov Ivanček, Magdalena Kralj, Dino Lugomer, Matej Miklin, Luka Pleše, Viktorija Skrba

6.c

Razrednica: Katarina Mijić

Patrik Gomza, David Dudek, Katja Đurin, Marinela Habic, Larisa Kos, Ivan Matejaš

6.d

Razrednica: Marjana Fržović

Tea Davosir, Dominik Dijaneš, Matko Jajčanin, Viktor Koren, Sofija Krnjak, Ivana Masnec, Andrej Pavić, Matej Pavić, Lucija Peremin, Nika Prelec, Maja Rakamarić

6.e

Razrednica: Gordana Podravec

Niko Androić, Dorijan Hrgovan, Nicole Jakopic, Leon Kolarić

7.a

Razrednica: Ruža Zlatar

Valnea Medač, Josip Rabadžija, Tomislav Stručić, Florijan Šašek, Viktorija Švagelj, Ema Žohar

7.b

Razrednica: Valentina Jurišić

Dorijan Crnčić, Nino Jokić, Vinko Kamenarić, Marta Knežević, Mate - Franjo Selak

7.c

Razrednica: Jadranka Crnić

Antonela Arki, Magdalena Čapek, Lucija Čordaš, Hrvoje Jembrek, Katja Ščetar, Tea Tomičević

7.d

Razrednica: Sandra Poštić

Marcela Gudić, Fran Katana, Julija Nekić, Karlo Tukša, Karlo Turk, Ankica Kolarić, Bruno Matej Ljutić, Ema Stručić

7.e

Razrednica: Andreja Mrazović

Lara Jagoić, Lorena Kadoić, Antonio Katana, Lorena Kos, Adrijana Kovačević,Lucija Kovačić, Gabriela Međimorec, Luka Ruklin, Tea Sekelj, Luka Sokač, Sara Sokač

  8.a

Razrednica: Gorana Lovreković

Lorena Hrković, Teo Kostibol, Glorija Radan, Paulina Radaković, Ines Kamenarić

8.b

Razrednica: Petra Kačarovski

Karlo Ivančić, Elena Miklečić, Aleksandar Pacur, Luka Dominik Pisačić, Lucija Pukec, Petra Puškadija, Dora Sokač, Leonarda Šatvar

8.c

Razrednica: Vedrana Rađa

Kristijan Horvat, Ema Katana, Martin Kopilović, Mihael Munta

8.d

Razrednica: Ivana Dokuš Komarica

Karlo Bedenic, Kristijan Cvrtila, Adam Hunjak, Fran Husinec, Dorian Kešer, Ivan Novosel, Marko Posavec, Gabriela Puškar

8.e

Razrednik: Goran Ljaljić

Adela Balić, Marko Butković, Leona Carla Hanžeković, Emanuel Kos, Leona Ostojić, Nika Pušić, Leonardo Štriga, Rea Vrhovec

PODRUČNA ŠKOLA APATOVAC

Učiteljica: Ivanka Strmečki Baričević

1.razred: Mario Brezovec

3.razred: Ana Marija Međimorec, Dorotea Novak

4.razred: Katarina Blažotić, Valentina Pavleković

PODRUČNA ŠKOLA DUBOVEC

Učiteljica: Katarina Harča Sinković

2.razred: Sara Pičak

3.razred: Ema Novosel

4.razred: Josip Arki

PODRUČNA ŠKOLA GLOGOVNICA

Učiteljica: Josipa Rabadžija

3.razred: Leon Cerovec, Luka Konjačić, Patricia Sučić

4.razred: Tomislav Habdija, Luka Pajnić,Tin Štefanek

Učiteljica: Marina Ferendiš

1.razred: Luka Bradić, Mihael Gonan, Ena Pavković

2.razred: Ksenija Bukovčan, Leo Majhen

PODRUČNA ŠKOLA KRIŽEVAČKA POLJANA

Učiteljica: Jasna Bratić

2. razred: Lucija Pušić, Lana Srbljinović, Matea Šimeković, Klaudija Vadla

3. razred: Carllos Bađun, Neven Bratić, Melita Česi, Paola Platušić

Učiteljica: Snježana Butković

1.razred: Tena Petrus, Maja Škvorc, Viktor Vrban

4. razred: Roberto Bađun, Domagoj Dlesk, Andrej Milković, Gabriel Platušić,

Ana-Marija Vuković

PODRUČNA ŠKOLA SVETA HELENA

Učiteljica: Marija Kučina

1. razred: Marta Sokolić, Gabriel Švagelj 

2. razred: Antonia Aleksić, Ivan Kuretić, Dario Srbljinović, Veronika Šatrak

Učiteljica: Renata Krulić

4. razred: Karlo Sokač, Katarina Šeni

PODRUČNA  ŠKOLA VELIKI  RAVEN

Učiteljica: Anđelka Balić

1.razred: Melani Brežac, Patricia Đurđević,  Lorena Juršetić, David Kralj, Nika Lugomer, Ivan Mateković, Ivana Pavlic, Domagoj Valjak

Učiteljica: Jasmina Borošak

2.razred: Leon Ban, Lina Blažinčić, Petra Đurđević, Emanuel Kralj, Dorijan Letoja, Dora Seleš, Paola Valjak

Učiteljica: Renata Trstenjak

3.razred: Karlo Pavlek, Lucija Valjak, Petra Klanjec

4.razred: Karmen Mikulec, Stela Pavlic, Lukas Valjak

PODRUČNA ŠKOLA VOJAKOVAC

Učiteljica: Dragica Osman

2.razred: Sunčica Habdija, Gabriela Ljatifi

3.razred: Nikola Kekez Tariba, Larisa Sakač, Luka Štefoić

Učiteljica: Draženka Pušić

1.razred: Domagoj Huzjak, Lukas Matuško, Jelena Podolski, Kristina Pajek , Stjepan Švagelj.

4. razred: Igor Mijić, Lukas Mijić, Ozren Mijić

PODRUČNA ŠKOLA VOJAKOVAČKI OSIJEK

Učitelj: Tihomir Pleša

1.razred: Nataša Tušek, Lana Sučić, Emir Bajrektarević

2.razred: Božica Igrić

 

 

 

 




Tražilica
Korisni linkovi
Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
CMS za škole logo
Osnovna škola Ljudevita Modeca Križevci / F.Račkog 3, HR-48260 Križevci / www.os-ljmodeca-kc.skole.hr / ured@os-ljmodeca-kc.skole.hr
preskoči na navigaciju